بزودی میآیم

سلام عزیزان دل

شرمنده که چند وقتی مطلبی به روز نمی‌کنم

اول اینکه اندکی مشغله ذهنی تقسیمات خدمت روحیات مان را بهم ریخته بود که بحمدلله دارد التیام می‌یابد.

دوم هم اینکه اخوی لب تابش را که نزد ما بود مصادره کرده و نِت بوک بدون مودمش را که به ماشین حساب بیشتر می‌ماند تا رایانه به ما داده است فلذا دسترسی مان به دنیای مجازی فعلا کم است.

به امید خدا شرایط بهتر شود تا اندکی انگشتانمان با صفحه کلید آشتی کند...

 

/ 10 نظر / 32 بازدید
جک اسپارو

صالح! من منتظرتما! بدو زودتر خاطرات آموزشی رو بنویس تا از ذهنت نپریده. به منم سر بزن!

انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست

گرگاندوست گرامی؛ با سلام به اطلاع می رساند مراسم اختتامیه نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان در تالار اندیشه موسسه فرهنگی میرداماد گرگان برگزار می گردد. زمان: عصر دوشنبه 27 تیرماه 90 ، ساعت 17:45 مکان: تالار اندیشه موسسه فرهنگی میرداماد واقع در میدان مفتح ( پمپ بنزین پایین – غرب شهر ) ، پایین تر از حوزه علمیه امام خمینی سرویس ایاب و ذهاب نیز رأس ساعت 17:30 در محل میدان شهرداری و پس از اتمام مراسم در محل موسسه میرداماد مهیا می باشد.

جامه دران

سلام دکتر صالح آقا این سربازی نامه ی شماره 2 چی شد ؟!

سیدمهدی حجتی

سلام بر گرگان و گرگانی. از مطالب وبلاگ شما مکیف شدم. بخصوص عکسهای ارتفاعات هزارجریب که با حامد صمدلوئی عزیز منشر کرده بودید جالب توجه بود. موفق و پیروز باشید. ما اگرچه من باب اجبار از گرگان دور افتاده ایم اما هر کسی کو دور ماند از اصل خویش بازجوید روزگار وصل خویش.

دلسوز

gorganodasht@blogfa.com

گرگان ما

درود بر صالح و صالحین. طاقت بیار رفیق. [گل] دوره خدمت سربازی نیز میگذرد صالح جان . ما همه گذرانده ایم . برای شما هم تمام میشود و بعد از مدتی به پشت سر که نگاه میکنی تمام سختی ها فراموشت شده و فقط خاطرات شیرین در ذهنت مانده است.

محسن

برادر اون نت بوک، مقدس، زیبا و کارآمد هست. توهین نکن اون دستگاه مدتی در اختیار یک کامپیوتر باز حرفه ای و سیاستمدار و دانشجوی فعال و صاحبنظر و روزنامه نگارو ... ببخشید داشتم راجب نت بوک می گفتم بحث منحرف شد. بله... اون دستگاه خیلی هم ناز و ردیفه...هواشو داشته باش.برندشم سونیه.حواست باشه ها.پدر مادر داره نت بوکش

محسن

برادر تازه مصادره اینجا اشتباهه.طلبکاری؟ باید تشکر هم بکنی... مال خودش را که مدتی در دست تو بود و امانت بود را گرفت و لطف کرد برای اینکه کارت لنگ نشه این یکیو داد بهت.

سید علیرضا رئیسی

دوستان گرامی به دلیل فوت پسرعمویم مدتی نیستم عذر بنده را پذیرا باشید ارادتمند رئیسی گرگانی