اختلاسی با 12 صفر!

این چند روز انقدری که فکرم مشغول آخرین تقلب بزرگ! انجام شده در کشور بود،‌ به هیچی فکر نمی‌کردم. اختلاسی که نه تنها در ایران بلکه در جهان هم ظاهرا رکورد داره!

آقا بیاین یه همت کنین بشینیم این صفرهای سه هزار میلیارررررررررررد تومان رو با هم بشماریم!!! ماشین حساب موبایل که انقد صفر رو نمیکشه! من موندم لقمه‌ی به این گندگی از گلوی کی پایین ‌رفته!

یه حساب سرانگشتی اگه بخوایم بکنیم و مبلغ این اَبَر اختلاس رو تقسیم بر جمعیت 75 میلیونی ایران کنیم، میشه از قرارِ نفری 40هزار تومان! یعنی از جیب هر نفر از ملت 40 هزار تومان به سرقت رفته!

بیاین یه جور دیگه حساب کنیم؛ اگه برای ساختن هر واحد مسکن مهر 30 میلیون تومان هزینه لازم باشه، این دزدهای یقه سفید پولی معادل هزینه ساختن 100 هزار واحد مسکن مهر رو هاپولی کردن!

فکر می‌کنم مبلغ این دزدی به قدری بزرگ هست که اگه رؤسا و معاونین و مشاورین هر سه قوه هم استعفا بدن کافی نباشه!

ولی بنازم به هوش کیهان! که در یک تحلیل موشکافانه ریشه‌ی فتنه رو پیدا کرده و افشا کرده که سید محمد خاتمی! در یکی از بانکهایی که در این تقلب مالی نقش داشته، سهام داره! امان از این خاتمی که در همه‌ی فتنه‌ها یه سهمی داره!

از همه اینها که بگذریم ظاهرا جواب این اختلاس رو هم ما باید بدیم! ملت تخلف می‌کنن، وقتی میخوایم جریمه‌شون کنیم می‌گن اگه راست می‌گین بریم 3 هزار میلیار تومان اختلاس رو جمع کنین! همینمون مونده که جواب این دزدی رو هم مابدیم... مردِ حسابی، مبلغ اختلاس 45میلیون برابر حقوق سربازی مثل منه!!! به من چه کی خورده کی برده!!!

/ 8 نظر / 25 بازدید
جامه دران

سلام دکتر مگم که: ناراحتی شما هم برو تو کار اختلاس ... [نیشخند]!

گنجی

سلام حاج صالح عزيز خدا قوت مگم كه!! اين ايام سربازي برات وقت خالي زياد گذاشته كه سراغ رسانه ها ميري و كيهان مخواني و مطلب در مياري و ميذاري داخل وبلاگت، حاجي جان آش كيلويي چنده؟، وزن كوله پشتي چند كيلويه؟ چقدر مانده تا آخر خط؟ول آ كن اين حرفا را البته فكر آ كن شايد يه روز چندتا از اين صفر ها نصيبت بشه، آمين شاد باش و ديرزي

گنجی

اخبار از سايت آفتاب پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۰۷:۵۷عذرخواهی کیهان از خاتمی آن بخش از خبر ویژه کیهان که در آن به سهامدار بودن آقای سیدمحمد خاتمی در بانک سامان اشاره شده بود اشتباه بوده و از این روی خطای یاد شده را قابل پوزش می‌دانیم. آفتاب: روزنامه کیهان نوشت: ... تاکید می‌کنیم آن بخش از خبر ویژه کیهان که در آن به سهامدار بودن آقای سیدمحمد خاتمی در بانک سامان اشاره شده بود اشتباه بوده و از این روی خطای یاد شده را قابل پوزش می‌دانیم.

آزاده

غصه نخور این نیز بگذرد !

مریم

وبه جالبی دارین .... امیدوارم همیشه موفق باشین.... [گل]

محمد

صلاح سلام .وبلاگت رو دیدم خیلی خوشحال شدم.از اینکه مارو هم دروبلاگت یاد کردی خوشحالم.من و محمد جواد هم خوبیم خدارو شکر.من کارشناسی ارشد رو تمام کردم.محمدجواد هم الان یه پسر داره.خدا رو شکر ایمیلم رو واست گذاشتم بی خبرم نذار.منتظرتم .

جامه دران

دکتر صالح شنیده ام به جرم افشای اختلاس دستگیرت کرده اند ...[نیشخند]

علی شافعی

اگه عمل دیگه ای غیر از این ازشون سر بزنه ریا کرده اند .