شب احیای....

 شب احیای .....

مدالهای رنگینی که نمایندگان ورزش ایران در المپیک در این شب احیای نوزدهم رمضان کسب کردند، دل بسیاری از مردم ایران را شاد کرد و شاید از خیلی از عبادتهای من و شما با ارزشتر باشد ( البته عبادتهای خودم رو من باب تواضع عرض کردم بیشتر منظورم عبادتهای شما بود!).

مدالهایی که رتبه‌ی ایران را در لیست رده بندی المپیک 2012 لندن چند سانت ارتقاء داد، لیستی که هر سانت ارتقاء در آن یعنی سالها عرق ریختن!

مدالهایی که فقط افتخار ورزشی نبودند و این امید را در ذهن زنده می‌کردند که شاید خیلی هم بعید نباشد، روزی که ایران در عرصه‌های مختلف لااقل در صفحه‌ی اول قدرتمند ترین ها قرار بگیرد.

به هر حال در این شب احیاء،‌ همت مردان ورزشی کاروان المپیک اگرچه خیلی‌ها را از عبادتهای خالصانه‌ی! و گریه‌های هر شبانه! انداخت اما بعد از مدتها تحریم و فشار و گرانی و .... ، حس می‌کنم امشب، شب احیای غرور ملی خیلی از ایرانی ها بود.

سبحانک یا لا اله الا انت.....

/ 14 نظر / 59 بازدید
نمایش نظرات قبلی
dooooooooooost

salam az bachhay hyat fatmeyh aghay HOSSEN TERANDAZ az behtarin asated danshgah azad abadan hastand . mamnon az tasaver ghashangtooooooooon.

بهترین های گرگان

سلام خیلی دیر اومدی .... پاراالمپیکی های ما هم کم نزاشتنا... باز هم از یمن دعای مردم و شما و تلاش خودشون

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 407593082

حق گستر

سلام لطفا به سایت ما هم سری بزنید. پایگاه نشر مقالات حقوقی،حق گستر موفق باشید.

ali abbasi

سلام حاج صالح جالب بود آره توی اون زمان، خیلی چسبیده بود پیروزی ها در المپیک، بخصوص در فشار سیاسی، اقتصادی جامعه با آرزوی موفقیت

زهرا

سلام خوش حال میشم به وبم سر بزنید[گل]

خلیج گرگان

سلام دوست عزیز! با توجه به در پیش بودن انتخابات شوراهای دوره چهارم و ضرورت ارزیابی عملکرد اعضاء محترم دوره سوم نظرسنجی در خصوص عملکرد این عزیزان در وبلاگ خلیج گرگان قرار داده‌ام که خواهشمند است ضمن اعلان نظر، اعضاء محترم فعلی را از نظرات و پیشنهادات خود درچهارچوب ارزشها و فرهنگ والای ایرانی و اسلامی مان بهره‌مند سازید... با تشکر - 15/10/1391

نصراله اکراسریان

صالح سال 73 تا 77 که من دانشجوی کارشناسی گرگان بودم تو خیلی کوچک بودی تازه داداش مهدی ت هم راهنمای بود میامد دفتر حاجی نور و دارالقران. من نصراله از رامسر بودم که با دفتر حاجی و اقی عاطفی دارالقران همکاری می کردم.الان ساکن رامسرم و در دانشگاه تدریس می کنم . به مهدی و پدر بزرگوارت حاج محمد که سخنران جمعه شب های هیات منتظرین بود سلام برسون. بگو مهندس نصراله اکراسریان منو میشناسه.

جامه دران

سلام حاج دکترصالح سیزده به در هم گذشت وخبری از حضرتعالی نشد.به امید حضور در المپیک بعدی ... !![نیشخند]